Projektová dokumentácia a vybavenie stavebného povolenia ZDARMA

Postavíme Vám dom na kľúč. Okrem kvality a férovej ceny získate teraz hodnotný benefit.

Platí pre katalógové aj individuálne projekty na mieru.

Využite akciu - ušetrite more času a až 3990€

Podmienky akcie:

Akcia projektová dokumentácia a vybavenie stavebného povolenia ZDARMA platí pre všetky nové zmluvy uzatvorené do 31.12.2023. Uvedená akcia znamená zľavu z celkovej ceny objednávky vo výške 3990 Eur s DPH a platí pre katalógové projekty, ale aj individuálne projekty na mieru. 

Akcia zahŕňa:

1. DSP dokumentácia – dokumentáciu pre stavebné povolenie – jedná sa o kompletnú projektovú dokumentáciu, vrátane všetkých súčastí potrebných pre vydanie stavebného povolenia (sprievodná správa, súhrnná technická správa, architektúra, statika, zdravotechnika, vykurovanie, elektroinštalácia, situácia, projekt osadenia stavby na pozemok, projekt napojenia inžinierskych sietí a i.) 

2. Inžinierska činnosť (vybavenie stavebného povolenia) – zastupovanie klienta na základe splnomocnenia v stavebnom a územnom konaní pred štátnymi orgánmi, inými dotknutými orgánmi a ďalšími účastníkmi stavebného konania, vrátane zabezpečenia podkladov pre potrebné povolenia. Inžinierska činnosť je ukončená vydaním právoplatného stavebného povolenia. 

Úhradu správnych poplatkov, vzťahujúcich sa na vydanie stavebného povolenia uhrádza klient. 

V prípade, že disponujete vlastnou projektovou dokumentáciou sa akcia vzťahuje len na inžiniersku činnosť podľa bodu 2., pričom rozdiel v sume nebude vyplatený v peniazoch.

Pre využitie akcie vyplňte formulár nižšie, budeme Vás kontaktovať.

projekt na rodinný dom zadarmo
RENOVA - Rodinný dom SAMUEL - pôdorys 1NP
RD s obytnym podkrovim na kluc - Rodinný dom SAMUEL - bočný pohľad
projekty rodinnych domov RENOVA - stavba domov na kluc topolcany
projekty rodinnych domov RENOVA - stavba murovane domy na kluc topolcany